I jeszcze wiatrak tez sie doigra jesli dalej będa lecieć w banbuko z inwestorami jak do tej pory.Zatrudniają naganiaczy jak i"nwestor" ktory nawet nie odpowiadal w pazdzierniku ani razu na propozycje Analnytyk o zaklad ze nigdy nie dojdzie do 1ZŁ w Grudniu,Kiedy Anal próbował chronić tylko naiwnych.
Jak bede w PL w tym roku to jade tam szukam Holendra na wywiad dla BNB na YOUTUBE o tej spółce.Albo chcą mojej gotówki wiecej ....bo siedze tu od początku alebo niech spadają z NC ja nie chce inwestować w partaczy co od 3 lat tylko komunikaty a zero sprzetu.