Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,97 zł , zmiana od tamtej pory: 7,22%

Re: korekta i cyk dwójeczka

Zgłoś do moderatora
Nie kupię po 1.2zl.Wiem że kurs może być 0.8 zł.Zdrowy rozsadek podpowiada trzymać papier . Doświadczenie podpowiada mi ze te akcje będą kosztować min 5 zł za 1 rok , może 2.....
Oprocentowanie lokat i obligacji jest tak nędzne że mając wolne środki na 2 lub 3 lata na pewno zyska się więcej.
Jestem optymistą.
Po prostu czekam
A tak poza tym gospodarka światowa pracuje w cyklach kilkuletnich . Od przyszłego roku będziemy w trendzie wzrostowym

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LGTRADE -0,95% 1,04 2021-05-11 10:32:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.