Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,45 zł , zmiana od tamtej pory: -49,21%

Re: korekta? czy trend?

Zgłoś do moderatora
masz racje.jak na razie 10zl to beton i tam akcje odbijaly sie jak od sciany.a potem staly miesiacami w dole bez obrotu.co wazne o.zrobil wszystko aby sie uzdrowic i poprawia wyniki.ale malo plynny i niznany ale to tez moze plus,takie spolki moga cichaczem isc bez rozglosu.zobacz np.taki krec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW 2,06% 4,95 2026-01-30 14:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.