Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,66 zł , zmiana od tamtej pory: 38,72%

Re: korekta

Zgłoś do moderatora
Likwidacja OFE wprowadzi GPW w stan permanentnej korekty, podczas której firmy odkupią swoje akcje za połowę wartości księgowej - jak w przypadku Rawpluga. Gdy sprzedawanie akcji przez OFE się skończy nie będzie już na GPW ani jedna zdrowa spółka. Zostaną same śmieci. Także ten - póki trwa pandemia to grać. Gdy się skończy - rząd weźmie się za dokończenie reformy OFE. I wtedy kto pierwszy sprzeda ten wygra.
  • korekta Autor: ~Pit
  • Re: korekta Autor: ~prorok
  • Re: korekta Autor: ~koneser
  • Re: korekta Autor: ~Antekbezmajtek
  • Re: korekta Autor: ~radx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAWLPLUG 2,29% 13,40 2021-04-09 16:49:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.