Jest realna szansa ze dobijemy dzis do tego batonika i go podgryziemy. Zobaczymy czy wpadnie ktos bardziej glodny i zdazy go chapnac jednym kesem. Nie wydaje mi sie ze to tylko draznienie sie. Ktos kto kupowal po 20 groni jest juz zarobiony. Ale bedzie zalowal wyjscia teraz bardzo.