Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,45 zł , zmiana od tamtej pory: -68,54%

Re: Korekta

Zgłoś do moderatora
zapewne jutro będzie, a jak nie to na pewno w tym tygodniu,. Jest prosta prawidłowość co nie chce rosnąć zacznie spadać, a wzrosty już są symboliczne. Między 2 a 3 złote było dziennie 30tyś. obrotu i windowanie wideł +40%, teraz mamy dziennie +5% o obroty rzędu 100 -150tyś złotych. Tak więc suma sumarum zbliżamy się do magicznego momentu............... kiedy kurs zacznie spadać. ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.