Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Kontakt z inwestorami

Zgłoś do moderatora
Miałam podobne doświadczenie. Ponieważ spotkanie udziałowców nie było organizowane już ponad rok, myślę że malcziszki-bratiszki (Molodkovec) mogą być pozwani przez udziałowców, o ile znajdzie się taki, któremu bardziej zależy. Myślę, że intencją braci jest właśnie to, co obecnie robią. Myślę, że obecne wyniki są bardzo dobre, a oni chcą jak najwięcej kasiorki przyswoić dla siebie. Och, żeby im jakaś odsiadka nie przydarzyła się, bo na Cyprze (gdzie zarejestrowana spółka) to prawo działa.
  • Kontakt z inwestorami Autor: ~Zaniepokojony
  • Re: Kontakt z inwestorami Autor: ~Anna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.