Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Kontakt z inwestorami

Zgłoś do moderatora
Miałam podobne doświadczenie. Ponieważ spotkanie udziałowców nie było organizowane już ponad rok, myślę że malcziszki-bratiszki (Molodkovec) mogą być pozwani przez udziałowców, o ile znajdzie się taki, któremu bardziej zależy. Myślę, że intencją braci jest właśnie to, co obecnie robią. Myślę, że obecne wyniki są bardzo dobre, a oni chcą jak najwięcej kasiorki przyswoić dla siebie. Och, żeby im jakaś odsiadka nie przydarzyła się, bo na Cyprze (gdzie zarejestrowana spółka) to prawo działa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.