No ja się przyznaję , że jestem drobny , a ty rozumiem , niby jesteś niby ten gruby ?
Ahaa , to dlatego siedzisz tu po godzinach wieczorami , żeby nas obdarzać swoimi przemyśleniami na forum i przez przypadek oczywiście wątku XTB ?
Pytanko mam , a przejdzie 22 ,70 ?