Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: 297,71%

Re: Koniec korekty i powrót do wzrostów

Zgłoś do moderatora
JA tu widzę manipulację na kursie i robienie wszystko by wyjść z papiera - przez pewnie tych co dostali nowe akcje - ktoś tu napisał ,ze zarząd tej spółki i ich "kolesie" w większości to oszuści

Ja zamierzam przyglądać się tej spółce jak dalej będzie jakieś wybijanie spekulacyjne ,a potem na większym wolumenie spadek to zamierzam to zgłosić do KNF jeśli zajdzie potrzeba zgłoszę sprawę do prokuratury dość już tego łajdactwa ludzi z tej firmy co oszukują biednych ludzi i myślą ,że Polacy to debile !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP 6,71% 2,78 2021-10-22 15:12:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.