Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,58 zł , zmiana od tamtej pory: 1,82%

Re: Koniec Black Friday - wajcha w górę i Rajd Sw. Mikołaja

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-12-01 o godz. 21:04 ~Misiu napisał(a):
> Kusy, ja to wiem, ale takby się chciało, żeby tu było normalnie.

A co do pisowni, to nie popełniłeś błędu. W zdaniu ALE TAKBY SIĘ CHCIAŁO piszemy łącznie. A np. w zdaniu I TAK BY SIĘ NA TO NIE ZGODZIŁ piszemy rozłącznie.
Piszę tobie, bo z Dee-Bilem J23 nie warto w ogóle próbować rozmawiać. W każdym razie śmiesznie patrzeć jak nieuk się zamachnął i sam sobie zrobił krzywdę :D:D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON 0,55% 3,64 2024-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.