Niestety coś w tym jest... Możę bez obrażania kogoś, ale faktycznie naganianie, typu:
teraz up, teraz down... To jest chore, wszystko wymaga czasu i ruchu dużych. Wartości firmy i planów realizowanych.
Braster, wieżę w nią jak w Medicalgorytmics. Ta druga teraz tylko zarabia, 60 procent marży!!! Może i z Brasterem tak będzie jak będą dochody.