Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,20 zł , zmiana od tamtej pory: 278,36%

Re: konferencja

Zgłoś do moderatora
może chcą coś powiedzieć aby akcjonariat nie spanikował..bo dzisiejszy stan (brak komunikatów) do 31.03 pachnie problemami.
Może chcą się pochwalić jak bardzo kaloryczny był deal z uefa i to on ustawił im kwartał (tak jak ally bank 30.06.23).

Z drugiej strony potrafię sobie wyobrazić, że ktoś mógłby zwlekać z umowami i przez to z komunikatami przez cały 1Q aby potraktował ten i poprzedni kwartał jako cudowne okazje zakupowe na przyszłość (bardzo bym chciał aby insider tradingu nie było w praktyce no ale czy jest....poza tym czy krajowy nadzór ma narzędzia na skuteczną walkę z insider tradingiem zza granicy?)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DATAWALK -6,91% 129,40 2026-05-07 10:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.