Zrozum mnie dobrze, kibicuję wzrostom, nie mniej wolę nie budować sobie miraży. Skoro know-how jest tak kosztowne to chyba Elemental byłby stroną płacącą w jakiś sposób Toyocie, umowa jest super, bez dwóch zdań, spółka też, nie mniej nie wiązałbym emisji z wejściem Japończyków do firmy.