sprawdziłem przed chwilą kilka wskaźników,MACD wkracza już w obszar hossy,jego kolejne dołki znajdują sie coraz wyżej,to samo jest z ROC,na tym ostatnim wystepuje wyraźna dywergencja-poziom wskaźnika jest aktualnie wyzej niż wtedy gdy kurs wynosił 0,97.To obrazuje skale mozliwych wzrostów-jesli założyc ,że kurs podąża za wskaxnikami