Dnia 2020-04-11 o godz. 08:44 ~src napisał(a):
> Tak chce kupić. Przecież firma od 3 lat zwiększa przychody i zyski. FF jest niski, nikt z głównych nie sypie, klienci stoją w kolejce. Aż dziw że nie ma jeszcze 2 zeta
No i wszystko jasne.Teraz wiemy jakie masz intencje.Udanych zakupów.A i jeszcze masz pozdrowienia od Bolka...