Jeszcze ktoś w Europie musiałby wiedzieć ze coś takiego jak Braster istnieje, w Polsce promil kobiet nawet nie wie, wiec o czym Ty piszesz. To się jedynie może nadawać pod kolejne fantasmagorie halickiego, ale on już niestety zużył swój kredyt w tej materii, No może poza idiotami zakochanymi w spółce na tym forum