Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 930,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,32%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 35:)

Zgłoś do moderatora
Wariatki to wariatki. W piatek sypiom jak opentani, a dzis sobie kupujom. Co sie zmieniło od piątku? Hihihihi, niezle ludźmi kręcą. Coraz mniej chętnych do gry. To widac gołym okiem. Nie wspomnę o forum. A teraz jak gdyby nigdy nic juz 2530. No oszukisci tu som. I teraz L biurom po 2930, a w piątek po 2900 nie bylo komu. To bladziki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,27% 2 998,00 2025-10-24 17:04:32
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.