Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 167,00 zł , zmiana od tamtej pory: 38,62%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 29

Zgłoś do moderatora
Jak zaczynają się dziwne wizje typu 3000, 4000-to raczej dobrze to nie wróży. Zobaczcie ile Jankes potrzebował, aby się wspiąć na taki poziom. U nas na razie to mamy opór długoterminowy do pokonania-czy ktoś może sprawdzić na wykresie przybliżony poziom? a generalnie to nie będzie proste, a nawet niemożliwe. Banki zrobiły ABCD, pójdą wyżej? Formacja spadkowa, co więcej stopy w dół będą szły to i zyski w dół. Koniec rajdu na bankach. DINO-pierwsze czeka do znacznej korekty. Tak patrząc to tylko ORLEN może ciągnąć, a to za mało. Róbmy te 2240 czym prędzej i czas na korektę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,20% 3 004,00 2025-10-27 16:47:55
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.