Spodziewałem się 10M w II kwartale, co jest dalej poniżej oczekiwań ale jest progres. Około 3,5M to są wpływy kwartalne przy braku nowych większych kontraktów. W II mieliśmy mamuta, słonia i kucyka czyli projekty na około 1,5M $. Teraz aby powtórzyć wynik z poprzedniego roku potrzeba 2 kwartałów z podobną strukturą przychodów - czyli mamut + słoń. Zakładam, że pracują jak kilkoma mamutami czy i ile się uda podpisać w tym roku będzie rzutować na postrzeganie i spółki. Być może w tym roku wystartowało kilka pilotów, które mają szanse przeobrazić się poważne kontrakty. Zakładam, że cisną domykanie tych starych kontraktów i poprawę procesu. To powinno również odblokować kolejne rozszerzenia od obecnych klientów.
Pojawienie się w omówieniach Gartnera (zobaczymy w jakiej technologii) świadczy, że są w gronie nielicznych firm świadczących takie produkty. To może znacznie przyspieszyć proces pozyskiwania klientów i mocno uwiarygodnić spółkę w oczach klientów. Czekam na szczegóły.