u mnie 1.53 + 3.00 = 4.53 zł, ale to dlatego, że wcześniej nie miałem IKE. wyniki za Q1 rekordowe, także za rok znowu będzie dywidenda w przedziale 2.50 - 3.00 zł (a gdyby kolejne kwartały były niegorsze to nawet powyżej 3zł !!!) . tu nikt normalny tego nie sprzedaje, gruby kontroluje kurs w 100%, teraz korekci bo tak nakazuje analiza techniczna, pod koniec I półrocza ma być gotowa nowa strategia, ja się tam spodziewam info ws wejścia na rynek niemiecki (pewnie będą chcieli być tam podwykonawcą), także Panie i Panowie, trzymać i nie pękać, gruby potrafi liczyć i nie zrzuci za mocno kursu bo mu ulica będzie podbierać tanie akcje.