Dnia 2012-11-22 o godz. 09:28 ~mms napisał(a):
> no i jak widzisz już 2 groszaki niżej...;)
także nie
> obrażaj się, że ludziska piszą o spadkach bo widać mają
> rację - korekty wskazane!
NIE OBRAŻAM SIĘ ,niech spadnie jeszcze o kilka gruszek (przy takich obrotach):)
niech sobie ludziska dokupią...