Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,65 zł , zmiana od tamtej pory: 377,81%

Re: Kolejny cios od PiS

Zgłoś do moderatora
Niech spada pisałem wcześniej ze tak będzie kto mądry uciekł a zwykły leszcz został. Pisałem nurek nurek i nurek i podałem orientacyjną cenę milenium w pułapie 3-80-3-50 .Czas przyjdzie na kupno i obfite zyski na milenium. Przypomnę bank milenium nie jest Polskim bankiem a ni PIS. Właściciel. Głównym akcjonariuszem banku Millennium jest BCP Banco Comercial Portugues, portugalski bank, który ma 50,1% akcji. Pozostałe akcje Banku Millennium należą do Nationale-Nederlanden OFE (9,48%), Aviva OFE (5,44%). Reszta akcji (35%) pozostaje w obrocie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILLENNIUM 0,11% 17,44 2026-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.