Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Kolejne zatrzymania w kancie!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-03-14 o godz. 23:05 gerwazy- napisał(a):
> https://twitter.com/eKancelaria/status/1101492428228489219
> Za wpisem p. Hajduka:
>
> Po pięciu latach od upadłości GANTa obligatariusza serii AX otrzymają swoje pieniądze. Niestety wszystko wskazuje na to, że tylko oni. Taka z tego nauka, że hipoteka i solidny adm. hipoteki to jedyne pewne zabezpieczenie obligacji korporacyjnych.

A jak myślisz,jak jest z obecnym systemem finansowym,chodzi o banknoty papierowe,i zapisy na naszych kontach,mają jakies realne pokrycie w czymkolwiek?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GANT 0,00% 0,07 2015-05-22 15:29:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.