Wątek nie jest negatywny, jak pisałem opiera się na faktach i chodziłoby o merytoryczną dyskusję (z korzyścią dla wszystkich) o przyszłości/konkretach (zdarzenia operacyjne 20, view następne lata iitd.0 nie gdybaniu i ekscytacji liczbami/kursem ;-) Ale to specyfika Bankiera, wiadomo.
Ale chyba nikt za dobrze nie wie co się będzie dziać (chyba że ma kontakt z insiderami) i to niczyja wina - co wynika z takiej a nie innej polityki firmy - nie komunikuje się (nie widzę nic), nie ma jej w mediach, nie robi spotkań z funduszami/nami i poza kilkoma zdaniami w raporcie i stroną www widać mega deficyt IR..
Szkoda, bo duzi akcjonariusze mogliby sprzedać kiedyś część firm,y nadal zachowując kontrolę, a co oczywiste poza emisjami (których tu zakładam nie będzie potrzeby robic) po to właśnie istnieje GIEŁDA ;p