Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Kolejna mega promocja autodesk

Zgłoś do moderatora
Żyła nie żyła jest extra cena to i rynek cad autodesk się deczko przyspieszy. Wszystkie kilkanaście podmiotów obecnie znajdujacych sie na rynku z tego skorzysta - może to nie będzie rewolucja ale wystarczy jak rynek będzie rosnąć. Procad dzięki kredycikowi 50/50 może troche zwinąć więcej dla siebie względem innych wykorzystując akuratne promocje. W przypadku Pocad najważniejsze aby oprogramowanie nie spadało ( a będzie rosło!!!) tu już będzie coś gdyż usługi własne I kwartał to już 0,36 mln a tempo rozwoju 25-30% ostatnie 5 kwarałów i pewno dalej będzie rosło być może nie w takim ipmonującym tempie ale to już starczy na wynik na koniec roku w okolicach 2 mln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.