Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,06 zł , zmiana od tamtej pory: -42,96%

Re: Kolega Michał- kupuj plotki

Zgłoś do moderatora
ja obstawiam lokalną spekułę, papier obserwuję od miesięcy i widziałem kilka sytuacji skupu kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy po 2zł i nawet mniej kiedy nic się nie działo, potem zamieszanie i miało rosnąć obłędnie do raportu (ale rosło spokojniej na szczęście) potem chcieli wystraszyć i zdołować na 1zł kiedy wszyscy się spodziewali że będzie pompa bo wtedy łatwiej oddają i tak w koło, w tej chwili polecieli po prostu na inną spółkę gdzie przygotowali pewnie już za wczasu swoją "grę giełdową", a reszta inwestorów poleciała dalej za kapitałem np na wig20. Z firmy to tu część pewnie sypną jak będzie naprawdę wysoko bo niby po co teraz?
Teraz jest odcinek KOŁA w którym się cierpliwie wyczekuje i skupuje, potem będzie znowu za późno.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -3,69% 1,18 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.