Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,60 zł , zmiana od tamtej pory: 41,30%

Re: Koledzy jak sądzicie, dlaczego kolega Buli tak się produkuje ?

Zgłoś do moderatora
Buli, kto jest głownym akcjonariuszem? a czego potrzebuje główny udziałowiec? a no pieniążków, na co czekamy wtedy? na NWZA, dlaczego? a no po uchwalenie dywidendy. A łopatologicznie ci jeszcze napisze drugą rzecz, na koncie doszło 37mln polskich cebulionów, wycena na teraz to 38,5mln, czy przed przelewem była wyceniana na 1,5mln? a kupując akcje ponizej 4,4zl to kapitalizacja spolki jest nizsza niz ilość gotowki na koncie. Czy rozumiesz już, ze potencjalu do spadku nie prawie zadnego? tak, mam sporo akcji, a jak bedzie spadac to bedę bral za wszystko co mam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE 4,17% 6,50 2022-05-27 09:11:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.