no właśnie, ty "znającytemat" może zdradzisz coś więcej;)???
bo jeśli wzrosty się nie zaczną wkrótce to z pewnością skończy się pięknym spadkiem...a tego byśmy sobie nie życzyli... poniżej 0,7 to na pewno nie.... bo wtedy to już 0,6...0,5...i może na 0,4 wybicie do 0,49....:D:D:D
to jak znajacytemat...znasz temat czy chrzanisz???:D:D:D