moim zdaniem cala restrukturyzacja przebiega pomyślnie.. wiadomo, że z dnia na dzień całokształt działalności nie będzie przynosił wielkich zysków. Uważam, że pani prezes wyprowadzi spółkę na dobrą drogę i wyjdziemy na plus;-) trzeba tylko wierzyć w tą spółkę.. wierzyć w Miracullum..