Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,70 zł , zmiana od tamtej pory: -25,22%

Re: Kogeneracja

Zgłoś do moderatora
Zatem krótko podsumujmy. Kogeneracja:
- aktywa 3,1 mld zł
- zadłużenie 1,35 mld zł
- GOTÓWKA 780 mln zł
- znikome koszty finansowe
- nie ma w najbliższych 10 latach rozsądnej alternatywy dla ogrzewania Wrocławia (i Zielonej Góry),
- budowa Nowej Czechnicy istotnie zmniejszy problem CO2.

I, zdaniem tu niektórych piszących, to wszystko można przejąć za 450 mln zł (30 zł za akcję) lub nawet za 280 mln zł (przy cenie 20 zł za akcję). Jaja se robicie.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOGENERA -2,70% 25,20 2023-01-31 16:39:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.