Jeżeli ktoś po zapoznaniu się z treścią tego linku podjął decyzję o sprzedaży akcji xtb to jest jeszcze większym dzbanem niżeli ty.Zalecam także takim osobą za automatu porzucić inwestowanie na giełdzie ponieważ dysfunkcja jakim niewątpliwie jest brak czytania ze zrozumieniem nie rokuje takim osobnikom nadziej na jakikolwiek zysk. Tyle w temacie:)