Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Dnia 2018-05-15 o godz. 23:25 ~Basia napisał(a):
> Oczywiście mam akcje wsparcie dla tych jak mówi premier polskich cudownych firm ala krzak takich jak ta cała Polska gospodarka te firmy są tylko do wyłudzania kasy z unii i okradania nas jeleni co im kasę wpłacili i prawdopodobnie nigdy nie odzyskają taka giełda jakie te jej firmy mafijne do okradania uczciwych ludzi

Basiu ,
o tych "cudownych firmach ala krzak" , to ja i inni pisaliśmy już za POprzedniej EKYPY - kilka lat temu , a i dawaliśmy też 'dobre rady', żeby tymi "wehikułami" zajęły się j.w. KNF, Prokuratura (wtedy "całkowicie niezależna"), CBA i inne tego typu instytucje .

Ja też mam pewne obawy czy środki przeznaczone na rozwój "nowych technologii" zapowiadane przez Premiera Morawieckiego nie spotka podobny los jak tych co "zainwestowali" jak Ty Basiu w "INNOWATORÓW" z Nju Śmieć .
tego typu spólki (innowacyjne) powinny byc rozliczane za EFEKTY , a nie za "świetne" pomysły i plany cały tzw. rynek Nju Śmieć bardzo lubi słowa : ''dopłaty', dofinansowania, innowacyjność ,... i wiele wiele innych , np. 
wynalazki , patenty, licencje, "niepowtarzalne produkty na skalę światową" itp. 
te i inne słowa są (tzn. BYŁY) w powszechnym i częstym obiegu w fazie zakładanie i "rozkręcania" tego "biznesu" , ... 
okraszone były jeszcze obowiązkowo planami , obietnicami MEGA zysków już nie za długo , tylko trzeba jeszcze "chwilkę" poczekać ,... bo jakieś "drobne" przeszkody stoja na drodze ,.....i tak to, co niektórzy czekają tu juz kilka lat i są pełni ciągle nadziei ,.......

Nic już z tego nie będzie !!!!!!!!!!!!!!1

  • KNF Autor: ~basia
  • Re: KNF Autor: ~tygrys_myszowaty
  • Re: KNF Autor: ~Ocena
  • Re: KNF Autor: ~Basia
  • Re: KNF Autor: ~bolop
  • Re: KNF Autor: ~prawda
  • Re: KNF Autor: ~Opinia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECERAMICS 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.