Wiele razy pisałem tu o Columbusie, ale teraz co się tam dzieje to już jest rosyjska ruletka. Pisałem przy 35 zł, że może dojść do 50, ale do 75????? Niczym się nie przejmować. Skończy się gra na Columbusie zacznie się tutaj, spokojna głowa. Grodno też poszło ostro do przodu. Widocznie jesteśmy ostatni w peletonie, ale i na nas przyjdzie czas.