Zakładam ze podskoczyć może wcześniej (ale kiedy to wielka niewiadomo). I nie bedzie to skok 15%. 4ty kwartal też bedzie dobry, przeciez telefony sprzedają dalej. Moze wprowadzą wreszcie do Ery. Moze bedzie jak boryszew wykresy bardzo podobne. No ale starczy info w parkiecie i sami zoabczcie jak poleciało.
Mozna dokupić tyle ze narazie usrednianie w gore no ale poczekam.