Bzdury Gadasz ze decathlon nie da duzych ´zyskow.
Pracuje na magazynie w Lodzi i widze ile sprzedajemy Allnutrition.
Ludzie teraz kupuja bardzo duzo co przelozy sie na zyski dlatego sam wzialem w piatek duzy pakiet.
Fajnie mi sie uzupelni z udzialami w firmi w ktorej pracuje.
Pozdrawiam!