Dnia 2017-02-06 o godz. 16:02 ~Darek napisał(a):
> Ustaw sie juz dzis tamw kolejce. 2 dni postoisz a po raporcie bedziesz siorbal po 1.50 zl drac się ze promocja -:)
A raport tak jak zawsze będzie rewelacyjny ;) jeżeli w jakiś cudownych sposób nie wykażą zysków BBM w swoich papierach to leży i KWICZY ;)
Oczywiście wszyscy zdają sobie sprawę, że nie mogą w żaden sposób wykazać zysków BBM w raporcie? Mam nadzieję, że tak bo księgowo po prostu tego nie da się zrobić.