Wątpie.Jest zimno brykiety i węgiel drzewny się sprzedają się dobrze.Jest teraz prawdopodobnie najlepszy czas na zakup większego pakietu.Akcjionariat rozproszony około siedem,osiem procent.Żeby zysk roczny oscylował w granicach 300 tyś na pewno nie byłoby tak tanio.