Przesłanką upadłości nie jest obniżający się na podstawie plotek kurs akcji... Chyba, że autor wątku posiada jakieś szerzej niedostępne informacje o kondycji finansowej Spółki i chce się nimi podzielić?
Uwzględniając poprzednie sprawozdania Spółki, jej rozwój, plany i aktualną sytuację ceny akcji można raczej podejrzewać, że ktoś chce tanio skupić akcje i zarobić na późniejszym powrocie do wyższej ceny, ewentualnie akcjonariusze sami nakręcają spadek cen własną paniką...