Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: 8,75%

Re: Kiedy notowania

Zgłoś do moderatora
Gdybym miał napisać co sobie wyobrażam przenosząc się w krainę marzeń.... Stary wyobrażam sobie mój dwór i ogrody po prawej angielski po lewej francuski z liczną roślinnością a po środku fontanna. W posiadłości natomiast wystrój klasyczny ponadczasowy. Meble lite drewno podłoga lite drewno. Elewacja zdobiona styl klasyczny ze zdobieniami przy oknach że szprosami. Duży salon z dużym stołem z litego drewna. Na ścianie obraz a na nim ja na moim koniu. Czarnym Koniu najlepszym w mojej stadninie. Obok pies! Jakiś rasowy,wyścigowy. A ja w garniturze z którego wystaje łańcuszek od egarka kieszonkowego. W garażu 3 suv-y. Arystokracja pełna parą .I za Sto lat wnuki powiedzą:
-oooo to mój dziadek. (zajadając polskie dani).
- Był prawdziwym prze CH... .

No a tak wgl.... Schodząc na ziemię .To 9.05.24 godzina 15:38 a ja czekam na wypłatę i jest dylemat dziś/ jutro. Hehe ale sobie dobrze czasem tak pomarzyć. Ja to jestem jednak marzycielem wszechczasów! Do tego jestem wariatem ! Generalnie mogli by już to odwiesić bo.... W jakim proszku pranie robicie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASMGROUP 4,40% 0,26 2026-04-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.