Dnia 2013-03-22 o godz. 14:36 ~boss napisał(a):
> ...czyli nie sprzedaję akcji bo...
1. ...obserwujemy
> klasyczne zaniżanie przed odpałem
2. ...nie dam się
> wyleszczyć z papiera jak Prezes
3. ...grubasy przewalają
> między sobą żeby uwalić kurs
4. ...słupy prezesa uwalają
> kurs żeby ten mógł obkupić się na dołku
5. ...trwa
> skupowanie papiera
6. ...drobnym puszczają zwieracze i
> dlatego kurs spada
7. ...grubas handluje sam ze sobą, żeby
> zebrać papier od leszczy
8. ...spółka ma mocne fundamenty,
> a spekuła zaniża kurs
9. ...spółka miała zysk netto za
> ostatni kwartał(rok)
10. ...C/WK jest śmiesznie niskie
ja tam wiem czemu mam akcje i napewno nie sugeruje sie wpisami takich gamoni jak ty i inni tutaj. tyle w temacie