Guzik zarobiłes tak jaj guzik tu zarobisz za rok Braster bedzie ponad 100 zł.bedziesz pisał o Braster na innych spółkach ile to nie zarobiłes a zeby zarobic to trzba miec akcje a zeby mic akcje to trzeba je kupic a do tego trzeba miec jaja nie wydmuszki