Dnia 2017-10-18 o godz. 16:45 ~ssdssd napisał(a):
> Kolego szybciutko !!!. Do końca roku będziecie się obijać już 0,1x pln :-)
> Ktoś tu się wyśmiewał że to coś nie będzie kosztowało 5gr a ja wam mówie że będzie i to szybciutko.
> Wtedy jakiś malutki milioner będzie mógł wziąć kredyt i kupić to szambo za jakieś 3,5 mln pln. Taka promocja będzie jak w lidlu.
>
> Powodzenia bankruci co łapią noże....
Może tak drastycznie nie będzie ale przypomina mi się inna spólka co prawda z innej branży ale też z 2.5zł spadłą na 0.07gr PRESTO