Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,11 zł , zmiana od tamtej pory: -14,98%

Re: KCI inwestuje w Brazylię

Zgłoś do moderatora
Oj naganiacze... musicie się bardziej postarać. Nabyte obligacje są w pełni zabezpieczone, zgodnie z komunikatem. Zabezpieczeniem jest zapewne grunt w Brazyli w projekcie Eco Estrela. Docelowo KCI bedzie funduszem, który będzie posiadał udziały w Alverni Planet, Eco Estrella, Gremi Media. Zatem przepiękna dywesyfikacja. Tutaj wytrzepią Was z akcji , a później spółka będzie jechać na kilkadziesiąt złotych za sztukę. Myśleć co tutaj będzie się działo. Jak wolicie inwestowac w inne gówna, to Wasza sprawą. Ta spółka rokrocznie przynosi zyski i powiększa aktywa w dynamicznym tempie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 2,82% 0,95 2023-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.