Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: 15,31%

Re: KCI C/Z 2,44,a C/WK 0,16

Zgłoś do moderatora
Ta spółka jest przeklęta i skażona od dawna.
Każdy kto w niej siedzi i się choć trochę interesuje wie dlaczego.
Ale teraz osiągnęła już tak absurdalne minima, że pomimo tego może być tylko lepiej.
No bo gdzie ma jeszcze spadać?
Przed laty na 2 fixach było tak 80-90 gr.
Teraz po latach i na ciągłych, w innej o wiele lepszej sytuacji jest to samo.
Może będzie jakieś info które wiele, albo nawet wszystko zmieni?>?>?>?>?>?>?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -0,62% 0,96 2025-10-03 16:27:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.