Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,69 zł , zmiana od tamtej pory: 44,99%

Re: KARSKI WYBRAŁ NOWEGO PREZESA !!!

Zgłoś do moderatora
Zarówno jako przewodniczący rady nadzorczej, jak i zarządzający funduszem Value Fund Poland Activist FIZ nie jestem stroną konfliktu z GK Immobile. Interesuje mnie jak najwyższa wartość spółki dla akcjonariuszy – przekonuje. cytat za parkiet  . Chyba jest błąd powinno być : Zarówno jako przewodniczący rady nadzorczej, jak i zarządzający funduszem Value Fund Poland Activist FIZ nie jestem stroną konfliktu z GK Immobile. Interesuje mnie jak najwyższa wartość  mojego Funduszu i moja osobiście  reszta jest mlczeniem – przekonuje. Pragnę zauważyć ,ze od samego kupowania akcje nie rosną - gdzie strategia , komunikacja etc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 1,61% 12,60 2021-11-30 16:31:21
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.