Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Karkosik powiedział

Zgłoś do moderatora
Wzrosty są , ale w wyobraźni zaczadzonych i okadzonych pierdnięciem Karkosika.

W/G mnie śmierdzi w tej spółce i wokół nie.

Jeżeli zarządzający i Prezesi i mający dostęp do informacji poufnych jak Golec, Karmelita wywalają akcje i to wywalają milionami, to nie jest dobrze w tej spółce.

Zazwyczaj jest tak, jak jest dobrze w spółce, to zarząd akumuluje akcje. a tu wywalają

Pytanie dlaczego sprzedają akcje w dołku?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVAVISGR -1,50% 1,18 2025-11-18 16:16:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.