Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,24 zł , zmiana od tamtej pory: -20,99%

Re: Kapitalizacja

Zgłoś do moderatora
Dobre pytanie, bo jeśli ustawisz sobie wyżej na wykresie okres Max, to zobaczysz, że ATH było na poziomie 260 zł czternaście lat temu (07-06-27). Jeśli ta cena z wykresu jest prawdziwa, a liczba akcji się nie zmieniała, to ta cena jest ~ 36 x wyższa od obecnej, tym samym kapitalizacja ATH wynosiłaby 36x obecna, a to daje aż 2.5 mld zł...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -2,05% 5,72 2022-07-05 14:20:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.