Forum Forex +Dodaj wątek

Re: kantor i konto walutowe

Zgłoś do moderatora
Do SOSNA777 taka uwaga do BZWBK to mają konto np. w EURO ale nie za darmo. Opłata 2 Euro miesięcznie lub na koncie musi być non stop 20euro to wtedy nie płacisz tych 2 euro.