Święte słowa.
To wymarzony kwartał pod kątem trendu indeksów, kakao i krypto, które są na ATH. Gaz też zaliczył zacny ruch.
Nie mogę doczekać się wyników, żeby zobaczyć jak to XTB spieniężył. Jedyny minus to sporo dni wolnych w leniwej drugiej połowie grudnia. Pytanie czy ludzie będą leniuchować gdy codziennie nowe ATH na gorących walorach.