Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: -33,33%

Re: JWA TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/ahhot - c, W1. Po harami z czwartku, w piątek papier bardzo ładnie odrabiał straty spowodowane zamykaniem pozycji przez głównych akcjonariuszy spółki, w tym pani prezes. Niestety, pomimo ładnego wzrostu, sięgającego nawet 20%, papier w dalszym ciągu pod wpływem podaży - nie udało się utrzymać zamknięcia na dziennych maksach. Trochę szkoda. Mocne odbicie kursu spowodowało, że w dalszym ciągu możliwy jest scenariusz, w którym kurs papieru znajduje się w korekcie drugofalowej. Czy to poprawny PS? Tradycyjnie zobaczymy. Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONE2TRIBE -1,47% 0,27 2025-10-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.